×
Vytvárame riešenia

Ako na marketing ukázala netradične spoločnosť AVG Technologies

Týmto článkom začínam novú kategóriu na How to ... s názvom Marketing a hneď prvý článok je veľkým prekvapením, kde chcem vyzdvihnúť ako spoločnosť zameraná na bezpečnosť vypálila rybník ostatným marketingovým spoločnostiam.
V dnešných dňoch môžu majitelia antivírusového riešenia od spoločnosti AVG Technologies spozorovať špeciálnu lištu, ktorá pri prezeraní produktov v e-shopoch zobrazuje informáciu, kde je možné produkt kúpiť a za koľko. Používateľ tak má hneď k dispozícii informáciu či daný produkt nie je ponúkaný pridraho.
Obrázok: Ukážka ako funguje AVG SafePrice.
Ukážka ako funguje AVG SafePrice.
Ide o veľmi dobrú marketingovú funkciu, kde má používateľ porovnávač cien priamo na stránkach e-shopu a nemusí tak tovar hľadať dodatočne na internete. Navyše ak tovar nie je dostupný, môže hneď navštíviť ďalší obchod, ktorý ho ponúka za najnižšiu cenu.

Záver

Aktuálne má byť v databáze zahrnutých cez 100 000 e-shopov a AVG má v úmysle tento počet rozširovať. Otázka len zostáva, ako ďalej bude tento produkt rozširovať tak, aby ho nemali len majitelia bezpečnostného softvéru.


Marketing,SafePrice,AVG Technologies
Žiadna časť tohto článku nesmie byť reprodukovaná bez uvedenia autora a URL na túto stránku.
Viac informácií nájdete v sekcii O projekte.

Komentáre

Článok neobsahuje zatiaľ žiadne komentáre.

Pridať komentár

Meno (povinné)
Web
Správa (povinné)
Odoslať
Od najnovších