×
Vytvárame riešenia
21.10.2016
Ako otvárať panel widgetu Accordion cez hover (jQuery)
V tomto článku predstavím jednoduché riešenie, ktoré umožňuje otváranie panelov widgetu Accordion cez event mouseover. K tomuto článku ma inšpiroval príspevok na stránkach Web code geeks, kde je táto funkcia nazývaná Open on Hoverintent. Žiaľ uvedený
6.9.2015
Ako vytvoriť error a info message s frameworkom jQuery
JavaScriptový framework jQuery je vďaka svojej jednoduchosti veľmi populárny front-end nástroj. V tomto článku predstavím dva druhy správ vytvorené cez jQuery. Prvá správa je typu info a druhá správa je typu error.
5.9.2015 (posledná aktualizácia 14.10.2015)
Ako trvalo zobraziť jQuery Datepicker
Pri práci s knižnicou jQuery UI a widgetom Datepicker môže programátor naraziť na problém, ako zobraziť Datepicker od načítania stránky a po výbere dátum ho nechať aj naďalej otvorený.
10.2.2013
Šablóna dokumentu HTML5 pre jQuery
K šablónam (templates), ktoré sa nachádzajú na stránkach How to ..., dopĺňam šablónu pre prácu s populárnou JavaScriptovou knižnicou jQuery. Šablóna je vytvorená v jazyku HTML5 a používa knižnicu jQuery vo verzii 1.9.1.
3.2.2013 (posledná aktualizácia 28.2.2013)
Prechádzanie objektov a polí v jQuery
Pre prácu s objektmi a poľami sa namiesto cyklov for a for in využívajú metódy knižníc použitých v projekte. V rámci knižnice jQuery je možné na prechádzanie objektov a polí používať metódu each(). Prvým argumentom metódy je premenná obsahujúca pole
Nahor