×
Vytvárame riešenia

America's Army 2.8.5 už nie je podporovaná, ale je tu verzia 2.5

Žiaľ od začiatku roka prestal byť autentifikačný server pre hru America's Army 2.8.5 podporovaný, a tak je možné túto hru hrať už iba cez LAN. Aj keď zo začiatku bola dostupná alternatíva cez zmenu servera na GameSpy, kde prvé dni boli sprístupnené niektoré servery, neskôr žiaľ bola aj táto možnosť zavrhnutá. Našťastie je tu oficiálna komunita America's Army (The Official Community of America's Army 2.5 ), ktorá drží pri živote verziu 2.5. Tá žiaľ nemá zopár funkcií, na ktoré boli hráči z America's Army 2.8.5 zvyknutí a aj niektoré mapy sú trošku odlišné (napr. umiestnenie drevených oplotení na strane defense, za ktoré sa dalo skryť).
Obrázok: Staré dobré časy s America's Army 2.8.5.
Staré dobré časy s America's Army 2.8.5.
Obrázok: Zábava je aj v staršej verzii America's Army 2.5.
Zábava je aj v staršej verzii America's Army 2.5.
Z hľadiska rozdielov je asi najväčším nedostatkom absencia mapy a označovanie nepriateľov. Našťastie je tu dosť serverov a aj hráčov, takže o zábavu je zatiaľ postarané.

Záver

Na jeseň do novej verzie hry America's Army 3, kvôli ktorej prestala byť podporovaná verzia 2.8.5, autori pridali veľmi dobrú mapu s názvom Airfield. Aj keď hry série America's Army sú zadarmo, je veľká škoda, že ich v súčasnosti hráva iba zopár hráčov vzhľadom na fakt, že v časoch najväčšej slávy bolo v hre registrovaných cez 10 miliónov používateľov.
Autor: Matej Lednár
Dátum: 26.11.2012
Kategória: Hry
Značky: zábava


Hry,zábava
Žiadna časť tohto článku nesmie byť reprodukovaná bez uvedenia autora a URL na túto stránku.
Viac informácií nájdete v sekcii O projekte.

Komentáre

Článok neobsahuje zatiaľ žiadne komentáre.

Pridať komentár

Meno (povinné)
Web
Správa (povinné)
Odoslať
Od najnovších