×
Vytvárame riešenia

Záhradný box Keter Marvel+ vs Keter Rockwood

V tomto krátkom článku predstavím dva záhradné boxy, ktoré patria k obľúbeným na trhu. Jeden predstavuje vyššiu triedu (Keter Rockwood) a ten druhý low-cost triedu (Keter Marvel+).

Keter Marvel+

Keter Marvel+ je veľmi jednoduchý záhradný box s rozmermi 116,7 x 44,7 x 57cm s objemom 270 litrov. Jeho cena začína pod 35 EUR. Ide o jednoduché vyhotovenie, ktoré sa veľmi rýchlo zloží a stačí na to jedna osoba. Zaklapnú sa iba jednotlivé strany do seba, nasadia kolieska a krytky pántov. Box je veľmi malý, ale na uloženie sedákov bohato stačí. Samozrejmosťou sú oká na prevlečenie visiaceho zámku.
Pre predstavu čo do neho môžete vložiť uvediem, že sa tam po ležiačky zmesti 70l vrece zeminy a ešte vedľa neho 10kg hnojivo. Na výšku by sa mali zmestiť tri možno aj štyri vrecia 70l balenia zeminy. Čo sa týka vyhotovenia, tak plasty sú veľmi ohybné, odporúčam box poskladať, dať na miesto a po naplnení radšej s ním moc nehýbať.
Obrázok: Záhradný box Keter Marvel+.
Záhradný box Keter Marvel+.
Obrázok: Záhradný box Keter Marvel+ na boxe Keter Marvel Rockwood.
Záhradný box Keter Marvel+ na boxe Keter Marvel Rockwood.
Obrázok: Záhradný box Keter Marvel+.
Záhradný box Keter Marvel+.
Obrázok: Záhradný box Keter Marvel+.
Záhradný box Keter Marvel+.
Obrázok: Záhradný box Keter Marvel+.
Záhradný box Keter Marvel+.
Ako vidieť na obrázku, kde box Keter Marvel+ je položený na boxe Keter Rockwood, rozmermi ide o veľmi malý box a preto si treba premyslieť, pre aké účeli je kupovaný. Kým na Keter Rockwood sa dá vďaka kvalitnému vyhotoveniu sadnúť, na Keter Marvel+ by som to neodporúčal.

Keter Rockwood

Záhradný box Keter Rockwood je už iná kategória. Veľmi pekný dizajn, robustná konštrukcia, hydraulické piesty a veľký odkladací priestor. Box s rozmermi 155 x 72,4 x 64,4 a objemom 570 litrov sa predáva už pod 140 EUR.
Obrázok: Záhradný box Keter Rockwood.
Záhradný box Keter Rockwood.
Obrázok: Záhradný box Keter Rockwood.
Záhradný box Keter Rockwood.
Pre ilustráciu uvediem, že do boxu bez problémov možno vložiť kancelársky vozík a box ponúka stále veľké množstvo priestoru. Poskladanie boxu je o niečo náročnejšie a preto odporúčam dve osoby, keďže ide o montáž väčších a ťažších kusov.

Záver

Ak používate iný záhradný box, s ktorým ste spokojný, uveďte ho prosím v komentári.


Dom a záhrada,Keter Marvel+,Keter Rockwood,záhradný box
Žiadna časť tohto článku nesmie byť reprodukovaná bez uvedenia autora a URL na túto stránku.
Viac informácií nájdete v sekcii O projekte.

Komentáre

Článok neobsahuje zatiaľ žiadne komentáre.

Pridať komentár

Meno (povinné)
Web
Správa (povinné)
Odoslať
Od najnovších