×
Vytvárame riešenia

Zahrajte sa herné hity aj zadarmo

Na internete je viacero známych herných titulov, ktoré je možné získať a hrať online zadarmo. Od závodenia, cez stratégie, lietanie až po vojenské strielačky. Ide pritom o následníkov a klony už existujúcich herných trhákov, ktoré sa určite oplatí vyskúšať.

Play Free Games

Spoločnosť Electronic Arts pripravila výborné stránky s názvom Play Free Games. S pomedzi viacerých známych titulov je vhodné najmä vyzdvihnúť Battlefield Heroes, Battlefield Play4Free či Need for Speed World. Okrem nich tu hráč nájde aj množstvo ďalších zaujímavých herných titulov a to už nielen pre platformu PC, ale aj pre iPhone, iPad a Android.

Team Fortress 2

Veselou akčnou strielačkou je aj hra Team Fortress 2, ktorá je svojim spracovaním podobná Battlefield Heroes. Obe hry určite potešia mladších hráčov, keďže ide o nenásilné kreslené spracovanie vojenskej tématiky.

Tom Clancy's Ghost Recon online

K ďalším dobrým herným titulom patrí vojenská strielačka Tom Clancy's Ghost Recon online, ktorá veľmi dobre dopĺňa iné herné tituly, ako sú America's Army a Battlefield.

America's Army 3

K titulom s vojenskou tématikou patrí aj hra America's army 3, ktorá je už niekoľkým pokračovaním veľmi úspešného predchodcu. K dispozícii je aj starší titul s názvom America's Army 2.5.

Microsoft Flight

Pre fanúšikov leteckých simulátorov je k dispozícii hra Microsoft Flight, ktorá je akýmsi pokračovateľom populárneho leteckého simulátora s názvom Microsoft Flight Simulator.

Rift

Pre prívržencov žánru fantasy je určená hra Rift. Viac informácii o tejto hre je uvedených na stránke výrobcu.

Dota 2

Jednou z najhranejších hier v týchto dňoch je Dota 2. Po predstavení beta verzie je už k dispozícii aj finálna verzia.

Záver

Ako vidieť, bezplatných a kvalitných herných titulov je na trhu dostatok. Stačí si len pozrieť stránky spoločnosti Electronic Arts a o niekoľko týždňovú ba až mesačnú zábavu je postarané.


Hry,zábava
Žiadna časť tohto článku nesmie byť reprodukovaná bez uvedenia autora a URL na túto stránku.
Viac informácií nájdete v sekcii O projekte.

Komentáre

Článok neobsahuje zatiaľ žiadne komentáre.

Pridať komentár

Meno (povinné)
Web
Správa (povinné)
Odoslať
Od najnovších