×
Vytvárame riešenia

Záhradný box Jelenia plast

Záhradné boxy sú veľmi dobrý spôsob, kde sa dajú uložiť nepotrebné veci z domácnosti. Žiaľ ich cena je nie vždy priaznivá a tie najlacnejšie s rozumným objemom sa pohybujú v cene okolo 40 EUR. Ale ako sa hovorí, kto hľadá, ten nájde.
Ja osobne už mám dva záhradné boxy a to Keter Marvel+ a Keter Rockwood. Kým prvý patrí k základným variantom, druhý už je z drahšej kategórie. Čo je ale škoda, oba tieto boxy od rovnakého výrobcu majú rôzny design. Do tretice som si kúpil záhradný box Jelenia plast. Takto je to aspoň napísané na krabici. Výrobcom boxu je Jelenia Plast Sp.z o.o. z Polska. Musím ale povedať, že tento box bolo asi najjednoduchšie zložiť a dizajnovo sa veľmi podobá záhradnému boxu Keter Rockwood.
Obrázok: Záhradný box Jelenia Plast - balenie.
Záhradný box Jelenia Plast - balenie.
Záhradný box Jelenia Plast - balenie.
Záhradný box Jelenia Plast - balenie.
Aj keď plasty nie sú dáke super hrubé, box pôsobí stabilne a má pekný design. Uzamykanie boxu je tak na hrane, keďže je z môjho pohľadu atypické a ak je tam zámok, myslím si, že sa dá kvôli zvolenému spôsobu uzamykania box aj napriek zámku bez problémov otvoriť.
Obrázok: Záhradný box Jelenia Plast
Záhradný box Jelenia Plast
Záhradný box Jelenia Plast
Box má podľa údajov na krabici rozmery 120x46x58cm a objem 300 litrov. Je teda väčší ako Keter Marvel+. Záhradný box som poriadne naplnil rôznymi nepotrebnými vecami, ktoré možno niekedy v budúcnosti ešte použijem a plasty to vydržali. Z dôvodu použitia som nehľadal riešenie, ktoré ma kvalitné zabezpečenie voči neoprávnenému otvoreniu.

Záver

Na záver prichádza perlička kde a za koľko som box kúpil. Box som kúpil v Kauflande za 24.99 EUR. No musím sa priznať, že som ho našiel až v tretej predajni a nebol ani v letáku. Resp. dostal som informáciu o boxe v danej predajni, no keďže už uplynulo viacero dní od tejto správy, cestou k tejto predajni som navštívil ešte dve, aby som mal istotu, že ho ešte budú mať.


Dom a záhrada,recenzia,záhradný box,záhrada
Žiadna časť tohto článku nesmie byť reprodukovaná bez uvedenia autora a URL na túto stránku.
Viac informácií nájdete v sekcii O projekte.

Komentáre

Článok neobsahuje zatiaľ žiadne komentáre.

Pridať komentár

Meno (povinné)
Web
Správa (povinné)
Odoslať
Od najnovších