×
Vytvárame riešenia

CyberLink Power2Go sa neustále refrešuje

Veľa používateľov s kúpou notebooku alebo napalovačky dostane pre prácu s mechanikou softvér CyberLink Power2Go. Žiaľ niektorý z updatov Microsoft Windows spôsobil, že po vybratí typu dát pre napálenie sa okno s adresárovou štruktúrou neustále refrešuje. Výsledkom je, že používateľ nie je schopný označiť dáta pre napálenie ani napísať label.
Uvedený problém je riešený aj na CyberLink Community Forum. Ide o dosť frustrujúcu záležitosť, kedy používateľ má legálny softvér, ale nemôže ho používať. Táto situácia je o to eskalujúcejšia, ak sa používateľ pri kúpe zariadenia rozhodne pre iné alebo drahšie zariadenie len preto, lebo je tam softvér pre napalovanie, no výsledkom je, že softvér sa nedá použiť.

Voľba iného bezplatného softvéru

Jednou z možností ako riešiť vzniknutú situáciu je, že si používateľ nainštaluje iný bezplatný napalovací softvér. Medzi takýto softvér patrí CDBurnerXP alebo Ashampoo Burning Studio FREE Version. Prvý spomenutý softvér žiaľ obsahuje distribúciu reklám, čo je antivírusovými systémami označované ako škodlivý kód. Preto treba zvážiť, či budete veriť, že daná aplikácia nebude zneužitá pre útok na počítač alebo si radšej nainštalujete Ashampoo Burning Studio FREE Version.

Drag and drop

Druhý šikovný spôsob ako ignorovať neustále refreshovanie je, že používateľ klikne na položku Desktop čím sa zruší neustály refresh. Súbory pre napálenie si označí vo File Exploreri a pretiahne do oblasti pre zobrazenie súborov na napálenie. Týmto trikom sa zabezpečí vloženie súborov pre napálenie. Zároveň je už možné zadať label. Napálenie prebehne bez problémov.

Záver

Podľa všetkého je problémom Homegroup. Ak sa klikne na položku Desktop, refreshovanie sa zastaví a používateľ je schopný zadať médiu label. Bez kliknutia na položku Desktop je možné len dropnúť súbory, no nie je možné zadať label. V prípade, že poznáte iné riešenie, podeľte sa oň prostredníctvom komentára.


Softvér,CyberLink Power2Go,CyberLink,Power2Go,problém,refresh,File Explorer
Žiadna časť tohto článku nesmie byť reprodukovaná bez uvedenia autora a URL na túto stránku.
Viac informácií nájdete v sekcii O projekte.

Komentáre

Článok neobsahuje zatiaľ žiadne komentáre.

Pridať komentár

Meno (povinné)
Web
Správa (povinné)
Odoslať
Od najnovších