×
Vytvárame riešenia

Ako vyčistiť indukčnú varnú dosku

Už dlhšiu dobu som mal na povrchu indukčnej varnej dosky mastný pripečený povrch, ktorý mi nešiel ničím vyčistiť. Zrejme išlo o olej, ktorý stiekol z panvice na jej spodok a spôsobil veľký fľak, ktorý pôsobil ako niečo silno nalepené.
No nakoniec som našiel riešenie. Pre odstránenie nečistôt z varnej dosky som použil špeciálnu hubku na odstraňovanie nečistôt AquaPur. Jej obrovská výhoda je, že netreba žiaden čistiaci prostriedok. Stačí hubku len namočiť do vody, drhnúť a otáčať. Po chvíli som mal varnú dosku čistú a hubku iba trochu špinavú.
Obrázok: Aquapur - špeciálna hubka na odstraňovanie nečistôt
Aquapur - špeciálna hubka na odstraňovanie nečistôt
Musím uznať, že štruktúra materiálov neustále napreduje a ešte si doteraz pamätám ako som v minulosti neveril švédskym utierkam a teraz ich vyťahujem, vždy keď potrebujem niečo silno znečistené vyčistiť.
Obrázok: Aquapur po vyčistení obkladu v kúpeľni (vpravo) a nepoužitá hubka (vľavo).
Aquapur po vyčistení obkladu v kúpeľni (vpravo) a nepoužitá hubka (vľavo).

Záver

Ak máte aj vy zaujímavý produkt, ktorý dokáže bezpečne odstrániť znečistenie bez poškodenia povrchu, podeľte sa oň prostredníctvom komentára.


Dom a záhrada,indukčná varná doska,čistenie,AquaPur,mastnota
Žiadna časť tohto článku nesmie byť reprodukovaná bez uvedenia autora a URL na túto stránku.
Viac informácií nájdete v sekcii O projekte.

Komentáre

Meno 28.04.2017 13:51 parada .
Monika Sroková 03.01.2018 22:29 monikabrody@gmail.com Kde sa da kupit? Mam rovnaky problem..
Autor 28.01.2018 17:40 V Kauflande, ale zistil som, ze stacia aj svedske utierky, najskor to pretriem navlhcenou handrickou a potom do sucha vylestim svedskou utierkou a takto cistim dosku uz vyse roka, takze tuto hubku uz nepouzivam na varnu dosku, kedze to viem vycistit aj inak a kym hubka sa postupne znici, tieto handricky nie.

Pridať komentár

Meno (povinné)
Web
Správa (povinné)
Odoslať
Od najnovších