×
Vytvárame riešenia

Chcete sa stať milionárom, vytvorte moje hodinky

Už veľmi dlho očakávam produkt, ktorý by splnil všetky moje požiadavky. Sú ním "obyčajné" hodinky typu all-in-one. Už ma nebaví neustále nosiť kľúče, doklady, peniaze či mobil. Chcel by som hodinky, ktoré dokážu prijímať hlasové povely, vedia uskutočniť videohovor a telefonický hovor, fungovať ako peňaženka (NFC), identifikačná karta (občiansky preukaz, preukaz poistenca, vodičský preukaz), kľúče od bytu, auta či kancelárie. A nie žiadne doplňujúce zariadenie k mobilom, tabletom a iným zariadeniam, ako v súčasnosti ponúka trh.
Hodinky nemusia mať prostredie pre písanie SMS, MMS, internet a ďalšie "zbytočnosti". SMS môžem nadiktovať, číslo môže vytočiť hlasom, dáta môžem zadávať hlasom alebo dotykom na obrazovku cez slider. Všetky technológie už dávno sú na trhu a ja stále iba čakám, kedy prídu na trh moje hodinky.
Ten kto bude prvý a uvedie takýto produkt na trh, stane sa podľa mňa ihneď milionárom. Pred pár rokmi som Asusu v súťaži predstavil môj návrh mobilu. Bol to veľký mobil s oddelenou klávesnicou a po pár rokoch sú tu tablety s klávesnicou, presne to, čo som navrhol pre Asus. Teraz predstavujem návrh hodiniek, ktoré by mali byť rovnakým hitom ako sú v súčasnosti tablety.
S mojimi hodinkami sa nemusím báť, že mi niekto ukradne peniaze, kľúče alebo doklady. Mám ich stále pri sebe (na ruke). V lete si môže ísť bez problémov zaplávať alebo zacvičiť bez potreby kontroly či mi niekto neukradol doklady alebo peniaze. Hodinky by mali byť vodotesné alebo sa vkladať do vodotesného obalu. Tak toto je moja predstava produktu, vďaka ktorému je možné sa stať milionár a zároveň odzvoní aj vreckárom.

Záver

A čo vy? Aký produkt má podľa vás budúcnosť a môže stvoriť nových milionárov?
Autor: Matej Lednár
Dátum: 9.1.2013
Kategória: Blog
Značky: rôzne, biznis, technológie


Blog,rôzne,biznis,technológie
Žiadna časť tohto článku nesmie byť reprodukovaná bez uvedenia autora a URL na túto stránku.
Viac informácií nájdete v sekcii O projekte.

Komentáre

Autor 10.11.2017 23:03 Este k sutazi od Asusu doplnim, ze Microsoft aj Samsung predstavili to, co som predstavil okolo roku 2008. Teda mobil ku ktoremu sa pripoji klavesnica a mobil s moznostou napojenia na monitor ci TV.

Pridať komentár

Meno (povinné)
Web
Správa (povinné)
Odoslať
Od najnovších